Vogels Floor stand | SFS 4113 Sonos speaker stand for Era 100 | Maximum weight (capacity) 2 kg | White
- TootjadVogels
- Mudel: 8151131
- Saadavus: 2
-
79€
Vogels Floor stand | SFS 4113 Sonos speaker stand for Era 100 | Maximum weight (capacity) 2 kg | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 815.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 2 kg |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.24 g |
| Plastic (No PET) | 0.06 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | SFS 4113 Sonos speaker stand for Era 100 |
| Toote värv | White |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |





